Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 96 чоловік

Новини

19 листопада ми згадуємо сумний день - 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Ми не підняли білий прапор, а стали боронити синьо-жовтий.

Не злякалися, не зламалися, не здалися.

1000 днів нашого всенародного спротиву.

1000 днів боротьби за кожен клаптик нашої землі, боротьби за волю, незалежність.

1000 днів стійкості, мужності та неймовірної єдності всього українського народу.

1000 днів боротьби за демократію, справедливість.

1000 днів боротьби за Мир, за рідну домівку, родину, батьків і дітей; боротьби за спокій і тишу, за рожеві світанки, за Чорне море, за степи широкі, за Крим, за кожне спустошене і знищене село і місто... А головне - боротьби за найцінніше - за життя, мир і майбутнє, за перемогу.

Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, і дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра!

Традиційно у школі проводиться "Тиждень безпеки дорожнього руху" метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
Педагогами навчального закладу було проведено ряд тематичних уроків спрямованих на повторення правил поведінки під час дорожнього руху та їх дотримання у повсякденному житті.

– міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада.
День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен.
Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.

Це особливе свято, яке привертає увагу до наймолодших членів читацької спільноти, цей тиждень, присвячений вихованню любові до читання у дітей. Це час, коли батьки, педагоги та самі діти занурюються у чарівний світ літератури, досліджуючи історії, які запалюють уяву та спонукають до навчання.

Сьогодні 25.10.2024 року об 11.00 напередодні Дня української писемності та мови учні та педагоги доєдналися до написання 25 Радіодиктанту національної єдності. Це унікальна українська акція єднання, це символ стійкості.

Авторкою тексту стала письменниця Оксана Забужко, чтець Радіодиктанту - поет, нині військовий, Павло Вишебаба.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткували 18 жовтня 2007 року.
Такий день необхідний для об’єднання роботи та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним явищем – торгівлею людьми, особливо жінками та дітьми. Адже торгівля людьми – це найсерйозніший злочин проти людини. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Вже стало традицією в нашій школі проведення щороку свята “Барви золотої осені”, яке відбулося 17 жовтня. Виставка врожаю, експонатів та поробок учнів з природніх матеріалів були представлені у вигляді чудових авторських витворів, виготовлених з овочів, фруктів та осіннього листя.
В цій виставці брали участь учні 1- 11 класів.
Вироби кожного класу були унікальними по-своєму. Виставка відображала багатогранне творіння дитячих рук.

Хліб - наше багатство, основа життя.
Це - наша святиня і велич, краса...
Цінуйте, шануйте й завжди бережіть.
Без хліба життя ви своє уявіть.

Щороку 10 жовтня у всьому світі відзначають досить незвичайне свято - Всесвітній день каші, присвячений одному з найуніверсальніших і поживних продуктів. Каша присутня у кухнях різних культур по всьому світу і цей день підкреслює її користь для здоров'я, доступність та різноманітність.
Учні 6 класу разом з класним керівником відзначили сьогодні це свято порцією улюбленої апетитної каші, приготовленої з душею .

1 жовтня - День Захисників і Захисниць України. Це свято тих, кому ми завдячуємо нашою свободою, незалежністю та самим життям.
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за звитягу, хоробрість та мужність. Кожен із вас – це героїчний приклад патріотизму, відданості та любові до Батьківщини.
Сьогодні в в нашій школі класними керівниками проведено години спілкування: "Від козаків до кіборгів", "Дякую Вам, ЗАХИСНИКИ", "Хто такий захисник", "Нація нескорених: від козаків до сьогодення". Учні школи написали листи-подяки, намалювали малюнки мужнім захисникам України.
У цей день вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України. Учні 11 класу нашої школи поклали квіти до могил загиблих воїнів, які віддали свої життя за волю та незалежність України. Світла та вічна слава полеглим Героям!
Уклінна дяка вам, наші оборонці! Слава Україні! Героям Слава!

У переддень свята Дня захисників та захисниць України в Райковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч старшокласників із воїнами-односельчанами, рідними воїнів, які знаходяться в російському полоні, які зникли безвісти, які загинули в російсько-українській війні. Учні школи дізналися більше про наших титанів із розповідей захисників, родини воїнів ділилися спогадами про своїх героїв, розповідали історії їхнього життя.
Дякуємо кожному, хто прийшов на зустріч, доземний уклін усім нашим захисникам.
Пам'ятати полеглих та шанувати живих героїв-захисників України - наш спільний обов'язок.

30 вересня у нашому навчальному закладі відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. На заході учні школи разом з батьками продавали смаколики та напої.
Дякуємо усім, хто долучився до благодійного заходу за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил у цей складний для усіх нас час.
Робимо все можливе для найшвидшої ПЕРЕМОГИ.
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЗСУ!

«НАРОД, ЩО НЕ ЗНАЄ СВОЄЇ ІСТОРІЇ, Є НАРОД СЛІПЦІВ»
Олександр Довженко
Історія... Вкотре вона повторюється... Скільки ще потрібно стратити українського народу, щоб зрозуміти: потрібно знати і пам'ятати!
Учні Райковецької школи 9 та 11 класів на уроці історії згадали і відновили свої знання про події, які відбулися 83 роки тому, під час Другої світової війни. БАБИН ЯР...
Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.
Масовий розстріл євреїв у Бабиному Яру 29–30 вересня 1941 року став символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.
Треба стояти на сторожі людяності, життя і справедливості.
Вічний осуд кожному, хто винен у вбивствах у Бабиному Яру!
Вічна пам'ять усім жертвам нацистів!

Щороку 21 вересня українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Міжнародний день миру заснований у 1981 році на 55-ій сесії Генеральної асамблеї ООН як день відмови від насильства і припинення вогню в усьому світі.
Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.
Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидшу перемогу України у війні, про повернення рідних, близьких та друзів, про світле майбутнє наших дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресора.
У День миру бажаємо всім спокою та миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!
Віримо у ЗСУ!
Вірио у ПЕРЕМОГУ!

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом традиційно у нашому навчальному закладі проводиться Олімпійський тиждень.

До Дня фізичної культури і спорту та в рамках Олімпійського тижня, з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, з 9 по 13 вересня у школі було проведено змагання, спортивні заходи , руханки, виховні години. У цей період учні закладу отримали можливість більше дізнатися про Олімпійський рух, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

Відчуття, які виникають ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.
ДЕНЬ ЗНАНЬ завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей: вчителів, учнів, батьків, наших друзів. Свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
На жаль, це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни наші діти продовжують вчитися, бо саме якісна освіта може укріпити їхнє відчуття і розуміння української ідентичності та підготувати до успішного творення власного життя, власної родини і своєї країни.

Ми зобов’язані зберегти життя і здоров’я дітей, допомогти їм подолати прогалини в знаннях і осмислити події війни, підтримати, подарувати радість пізнання нового і призвичаїти до щоденного освітнього ритму.

Бої за Іловайськ у серпні 2014 року стали однією з кульмінаційних точок початкової стадії російсько-української війни. А 29 серпня відбувся один із найтрагічніших її епізодів до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом. Тоді агресор накрив вогнем наших Захисників під час «зеленого» коридору. Унаслідок цього загинули 366 українських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні.

Починаючи з 2019 року, ми відзначаємо День пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув в Іловайській трагедії, а також десятки тисяч Захисників і Захисниць України, полеглих від 2014 року в сучасній російсько-українській війні.

Сьогодні нашій державі виповнилося 33 роки. За цей час наш народ продемонстрував стійке прагнення до свободи та справедливості. Нехай сьогодні здійснюються всі наші мрії про сильну та квітучу Україну!
Нехай кожен герой повернеться додому, наповнений силою духу, невичерпною енергією та незламним переконанням, що Україна понад усе!
Нехай живе вільний, вільний народ! Процвітання, здоров'я, міцного духу багатій і щедрій Україні!

З Днем Незалежності, рідна країно,
Слава твоя нехай вічно живе,
Серце твоє, таке вільне й єдине,
В правді й добрі хай зростає й цвіте.

Мирного неба тобі і достатку,
Злагоди в домі, щасливих доріг,
Нехай процвітає земля у порядку,
Нехай небеса будуть як оберіг.

23 серпня 2024 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та вшанування пам’яті солдату Збройних сил України, учаснику російсько-української війни Дмитру Демчуку, випускнику Райковецької ЗОШ. Загинув Дмитро під час виконання службового обов'язку 11.06.2024 р. внаслідок штурмових дій та мінометного обстрілу противником біля населеного пункту Новоолександрівка Покровського району Донецької області.
На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну-Захиснику були присутні представники влади, рідні, друзі, вчителі та учні школи, земляки та жителі громади.
Віримо, що цей пам’ятний знак буде нагадувати всім поколінням про героїзм наших захисників у боротьбі за суверенітет і цілісність України.
Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них. Ми в неоплаченому боргу перед жертовністю матерів, дружин і дітей загиблих Воїнів.

Таким він був, таким він є, таким він залишиться навіки.
Спочивай наш Герою!
Твій подвиг не буде забутим!
Слава Україні! Героям Слава!

Щороку 23 серпня, українці вшановують один із найголовніших символів державності – синьо-жовтий стяг.
Ми святкуємо День Державного прапора України – свято, яке об’єднує нас навколо символу нашої нації. Нехай цей символ миру та свободи і далі вестиме наш народ до осяяної сонцем правди майбутнього у вільній та квітучій Україні.